Festyn Rodzinny

7 czerwca 2018 r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zaprasza na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 7 czerwca 2018 r. (czwartek) w godz. 16:00-18:00

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, m.in. występy uczniów naszej szkoły, ZUMBA, pokazy sztuk walki. Uczestnicy festynu będą mieć okazję do odwiedzenia stanowisk: malowania twarzy, gier planszowych, akcji "Książka za książkę", malowania kredą, baniek mydlanych, pierwszej pomocy. Organizatorzy przygotowali także różnorodne konkurencje sportowe.

W programie Festynu Rodzinnego przewidziano pokazy specjalistycznych pojazdów: Państwowej Straży Pożarnej, Zakładu Karnego, Komendy Miejskiej Policji, Grupy Ratowniczej "Nadzieja". Na wszystkich będzie czekał również słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!