W naszym KALENDARZU DNI NIETYPOWYCH czwartek 27 września 2018r. odbył się pod hasłem DNIA PTAKÓW.
   Poznaliśmy bliżej tę fascynującą grupę zwierząt: ich zwyczaje, wygląd, zachowania i…
   Tego dnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w zajęciach, których tematem były „Ptaki Polski”. Ciekawie opowiadał o nich Prezes Stowarzyszenia EKOMENA pan Wojciech Jarząbek.
   Młodsi uczniowie z klas pierwszych spędzili czas na zabawach dotyczących ptaków pod opiekuńczym okiem starszych kolegów i koleżanek z klasy VII C.
   Zaprezentowana została wspaniała Pokonkursowa Wystawa Fotograficzna Stowarzyszenia EKOMENA pt. „Narew”. Mogliśmy podziwiać fotografie, których autorami są: Piotr Amieławski, Daniel Ejsymont, Joanna Filipowicz, Ilona Idzikowska, Kamil Nalewajk, Michał Nerwiński, Michał Pieńdak, Rafał Reddig, Luiza Rutkowska i Edward Wieczorek.
   Tego dnia mogliśmy także podziwiać prace o „Ptakach Polski” w wykonaniu uczniów naszej szkoły słuchając jednocześnie głosów ptaków rozbrzmiewających przez szkolne głośniki. Aktywnie spędziliśmy dwie duże przerwy wykonując origiami, których motywem przewodnim były ptaki.
   Do zorganizowania DNIA PTAKÓW przyczynili się: Justyna Guz, Katarzyna Damięcka, Anetta Lisowska, Sylwia Smolińska, Wioletta Domurad- Pragacz, Justyna Wiska, Izabela Musiał i Piotr Klimkowski

FOTO RELACJA