Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Ostrołęka (załącznik nr 1)

Zgłoszenie dziecka do klasy I ogólnodostępnej Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II
w Ostrołęce (załącznik nr 3)

/wypełniają rodzice/prawni opiekunowie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły/

Zgłoszenie dziecka do klasy I integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II
w Ostrołęce (załącznik nr 3a)

/wypełniają rodzice/prawni opiekunowie dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły/

Wniosek o przyjęcie do klasy I ogólnodostępnej Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce (załącznik nr 4)

/wypełniają rodzice/ prawni opiekunowie dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły/

Wniosek o przyjęcie do klasy I integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II
w Ostrołęce (załącznik nr 4a)

/wypełniają rodzice/prawni opiekunowie dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły/

Oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata (załącznik nr 5)

/wypełniają rodzice/prawni opiekunowie dzieci/

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II
w Ostrołęce (załącznik nr 6)

Regulamin rekrutacji do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II
w Ostrołęce (załącznik nr 7)