"MŁODZIEŻ I DZIECI SĄ ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA,

SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ NARODU I KOŚCIOŁA,

ALE SĄ NIĄ W OPARCIU O RODZINĘ,

O SZKOŁĘ, O KOŚCIÓŁ, O CAŁY NARÓD..."

Św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 10

im. Jana Pawła II w Ostrołęce

W celu otwarcia całej zawartości strony (w szczególności plików PDF), zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarek

Internet Explorer lub Mozilla Firefox (pobierz Mozilla)

logo

GALERIA ZDJĘĆ

BIP

LICZNIK ODWIEDZIN

882740
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tyg.
W ost. tyg.
W tym m-cu
W ost. m-cu
Razem
185
1093
2390
872786
23344
36799
882740
Twój IP: 54.166.245.10
2017-10-24 04:08:09
Filtr
  • Przydział wychowawstw - rok szkolny 2015/2016

     

    I a – Parda Lidia, Przytuła Bogumiła
    I b – Szuba Paulina
    I c – Perzanowska Katarzyna
    I d – Zarzycka Anna
    I e – Damięcka Katarzyna
    I f – Wiska Beata
    I g – Nakielska Teresa
    Ih – Pychotka Magdalena
    Ii – Nadwodna-Piersa Dorota

     

    II a – Perkowska Liliana, Kotowicz Aleksandra
    II b – Sendrowska Monika
    II c – Dobkowska Agnieszka
    II d – Karpińska Jolanta
    II e – Czuba Katarzyna
    II f  – Nałęcz- Wiśniewska Małgorzata
    II g -  Szulerecka Paula
    II h – Pędzich Agata
    II i – Lelujka Sabina

     

    III a – Kaczyńska Agnieszka, Rudzik Barbara
    III b – Tołwińska Małgorzata
    III c – Staszewska Danuta
    III d – Modzelewska Marzena
    III e – Rycak Agnieszka
    III f – Dobkowska Marta

     

    IV a – Włodarczyk Natalia
    IV b – Kuźmińska Renata
    IV c – Guz Justyna
    IV d – Pabich Bożena
    IV e – Milewska Małgorzata
    IV f – Bałon Ryszarda

     

    V a – Nowak Renata
    V b – Zagroba Urszula
    V c – Kolbus Hanna
    V d – Kierkun Honorata
    V e – Florczak Krzysztof
    V f – Prusaczyk Barbara
    V g – Pabich Anna

     

    VI a – Kubicka Małgorzata
    VI b – Rudzik Barbara
    VI c – Gamdzyk Halina
    VI d – Mrozek Jolanta
    VI e – Karwel Joanna
    VI f – Domian Katarzyna

  •  Lista uczniów przychodzących do Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce

     w roku szkolnym 2015-2016

     

    1.   Brodzik Wiktoria – klasa Ve
      2.    Czajkowski Tobiasz – klasa IVf
      3.    Dobkowski Julian Grzegorz – klasa VIf
      4.    Dziewirska Wiktoria – klasa VIc
      5.    Gawek Paweł Piotr – klasa VIc
      6.    Golik Jakub – klasa IIg
      7.    Jezierska Katarzyna – klasa Va
      8.    Kowalski Robert Piotr – klasa IVf
      9.    Krakowiecka Natalia – klasa VIc
      10.    Krakowiecki Łukasz – klasa Ve
      11.    Lipka Błażej Oliwier –klasa IIIc
      12.    Mieszkowski Mikołaj – klasa IVd
      13.    Rakowska Amelia – klasa IIb
      14.    Suchcicka Anna – klasa IIb
      15.    Szcześniak Julia – klasa IIe
      16.    Szczubełek Aleksander – klasa IIIc
      17.    Śpiewak Aurelia – klasa IIIc
      18.    Tworkowski Bartosz – klasa Vc
      19.    Waliszewska Gabriela Lidia –klasa IIf
      20.    Woś Sebastian – klasa IIg
      21.    Wódecka Magda – klasa IIc
      22.    Wódecki Paweł – klasa IVc
      23.    Xu Szymon – klasa IIIf
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    Godzina 915 - spotkanie uczniów klas II-VI z wychowawcami w szkole.

    Godzina 1000 - Msza Święta w kościele pod wezwaniem Św. Franciszka
    z Asyżu dla całej społeczności szkolnej.

    Udział uczniów klas I we Mszy Świętej wraz z Rodzicami.

    Po Mszy Świętej uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    dla uczniów klas pierwszych w sali gimnastycznej,

    a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

    odbędzie się 1 września 2015 r.

     

    PRZYDZIAL SAL

    Klasa

    Klasa

    Klasa

    Klasa

    Klasa

    IIA – sala 108

    IIIA – sala 222

    IVA – sala 126

    VA – świetlica

    VIA – sala 29

    IIB – sala 224

    IIIB – sala 223

    IVB – sala 102

    VB – sala 202

    VIB – sala 203

    IIC – czytelnia

    IIIC – sala 225

    IVC – sala 101

    VC – sala 30

    VIC – sala 201

    IID – sala 218

    IIID – sala 206

    IVD – sala 110

    VD – sala 205

    VID – stołówka

    IIE – sala 6

    IIIE – sala 217

    IVE – sala 215

    VE – sala 209

    VIE – sala 116

    IIF – sala 206

    IIIF – sala 26

    IVF – sala 210

    VF – sala 211

    VIF – sala 214

    IIG – sala 103

       

    VG – sala 226

     

    IIH – sala 5

           

    IIi – sala 19

           

     

    Klasa

    Sala

    Ia

    219

    Ib

    103

    Ic

    6

    Id

    110

    Ie

    218

    If

    101

    Ig

    223

    Ih

    5

    Ii

    222

     

  • Klasa I a - p. Lidia Parda, p. Bogumiła Przytuła - I zmiana - I semestr, sala 219

    Lp.

    Nazwisko i imiona

    1.

    Balukiewicz Kacper

    2.

    Czartoryski Aleksander

    3.

    Dzbeńska Wiktoria

    4.

    Jelito Dawid

    5.

    Jurczak Tomasz

    6.

    Kacprzak Paulina

    7.

    Klukiewicz Karolina

    8.

    Kobus Michalina

    9.

    Łasiewicka Paulina

    10.

    Morawski Tymon

    11.

    Pędzich Aniela

    12.

    Połatyński Mateusz

    13.

    Prekiel Michał

    14.

    Prusaczyk Zofia

    15.

    Romanowski Igor

    16.

    Rudnicki Antoni

    17.

    Rudzki Juliusz

    18.

    Wierzba Amelia

    19.

    Zapała Ksawery

    20.

    Żebrowska Antonina

     

    Klasa I b – Paulina Szuba - II zmiana - I semestr, sala 103

    1.

    Bednarczyk Nadia

    2.

    Czajkowski Tymon

    3.

    Gwiazda Piotr

    4.

    Kacprzyńska Kaja

    5.

    Kaliszewski Adam

    6.

    Kamionowski Szymon

    7.

    Kojtek Hanna Julia

    8.

    Komło Zofia

    9.

    Kowalewska Maja

    10.

    Kruszewska Malwina Wena

    11.

    Noworycki Dawid

    12.

    Noworycki Michał

    13.

    Orzoł Wiktoria

    14.

    Samsel Emilia

    15.

    Skorupka Igor

    16.

    Szewczyk Julia

    17.

    Szneps Wiktoria Wanesa

    18.

    Świderek Anastazja

    19.

    Wierzbowska Nina

    20.

    Woźniak Oliwia

    21.

    Zalewska Natalia

    22.

    Żelazna Natalia

     

    Klasa I c – p. Katarzyna Perzanowska - I zmiana - I semestr, sala 103

    1.

    Baranowska Nikola

    2.

    Bobińska Alicja

    3.

    Bojnicka Zofia

    4.

    Borowska Aleksandra

    5.

    Głażewska Anna

    6.

    Gumkowska Lena

    7.

    Jakubowska Maja

    8.

    Kochanek Amelia Janina

    9.

    Kot Olaf

    10.

    Luma Maja

    11.

    Mierzejewska Karolina

    12.

    Moskalik Wiktoria Antonina

    13.

    Mulawka Zuzanna

    14.

    Pawlak Emilian

    15.

    Posobiec Eryk

    16.

    Radecki Tomasz

    17.

    Rutkowska Aleksandra

    18.

    Sikora Adam

    19.

    Sikora Daniel

    20.

    Turek Bronisław

    21.

    Uszyńska Nadia Katarzyna

    22.

    Zych Emil

     

    Klasa I d - p. Anna Zarzycka - II zmiana - I semestr, sala 110

    1.

    Adamczyk Grzegorz

    2.

    ...
  •  

    OGŁOSZENIE

     

     

    Obiady na wrzesień 2015 r. można wykupić w pokoju nr 25

    przy sali gimnastycznej w dniach:

     

    • wtorek (01.09.2015 r.)      

                                                                 od 730 do 1400

    • środa (02.09.2015 r.)

     

    • czwartek (03.09.2015r.)

     

    Koszt obiadu na wrzesień 2015r. wynosi:

    Uczeń:

    • Zupa:             20 dni x 1,00 zł = 20,00 zł
    • Pełen obiad:  20 dni x 3,50 zł = 70,00 zł

    Prosimy o terminowe wpłaty.

     

  •          

               Zarządzenie nr 17/2015

     

    z dnia 17 sierpnia 2015 r.

     

    w sprawie szkoleniowego zebrania Rady Pedagogicznej

     

     

     

                    Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zwołuje szkoleniowe zebranie Rady Pedagogicznej w dniu:

     

    Ustala się następujący porządek:

     

    Przyjęcie protokołu z ostatniego zebrania Rady Pedagogicznej.

     

    Szkolenie na temat: Ewaluacja wewnętrzna.

     

    • 24 sierpnia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 1200

     

    Bałon Ryszarda
    Borkowska Iwona

    Dziedzicka Wioletta

    Borowik Beata

    Florczak Krzysztof

    Brodacka Ewa

    Gałązka Zbigniew

    Czuba Katarzyna

    Gamdzyk Halina

    Czyżak Wiesława

    Grylewicz Dorota

    Ćwiek Jacek

    Guz Justyna

    Damięcka Katarzyna

    Jarnutowski Ryszard

    Daniłowicz Grażyna

    Kacprzak Joanna

    Dawid Agata

    Kaczyńska Agnieszka

    Denkiewicz Ewelina

    Karpińska Jolanta

    Dobkowska Agnieszka

    Karwel Joanna

    Dobkowska Marta

    Kądewicz Katarzyna

    Domańska Marzena

    Kierkun Honorata

    Domian Katarzyna

     
       
       

     

    • 25 sierpnia 2015 r. (wtorek) o godz. 1000

     

    Klemendorf Barbara

    Modzelewska Marzena

    Kolbus Hanna

    Mrozek Jarosław

    Kotowicz Aleksandra

    Mrozek Jolanta

    Ks. Biedrzycki Szymon

    Mysiewicz Anna

    Ks. Krawczyk Adam

    Nadwodna - Piersa Dorota

    Kubicka Małgorzata

    Nakielska Teresa

    Kurzych Anna

    Nalewajk Tadeusz

    Kuźmińska Renata

    Nałęcz- Wiśniewska Małgorzata

    Lelujka Sabina

    Niemczyk Ewa

    Leszczyńska Jolanta

    Nowak Renata

    Lewandowska Anna

    Nurczyk Małgorzata

    Majewska Edyta

    Pabich Bożena

    Mielnicka Teresa

    Parda Lidia

    Mierzejewska Dorota

    Czujak Anna

    Milewska Małgorzata

    Minota Ewelina

     
       

     

    25 sierpnia 2015 r. (wtorek) o godz. 1315

     

    Paurowicz Łukasz

    Sendrowska Monika

     

    Perkowska Liliana

    Serowiec Małgorzata

     

    Perzanowska Katarzyna

    Smolińska Sylwia

     

    Pędzich Agata

    Solnica Marta

     

    Potkaj -Laskowska Anna

    Stańdo Anna

     

    Prus Magdalena

    Staszewska Danuta

     

    Prusaczyk Barbara

    Szulerecka Paula

     

    Pruszko – Zienkiewicz Anita

    Tołwińska Małgorzata

     

    Przychodzeń Marta

    Wiska Beata

     

    Przytuła Bogumiła

    Włodarczyk Natalia

     

    Pychotka Magdalena

    Zagroba Urszula

     

    Rudzik Andrzej

    Zalewska Anna

     

    Rudzik Barbara

    Zarzycka Anna

     

    Rycak Agnieszka

    Zarzycki Wojciech

     

    Sawicki Marek

    Zdunek Marta

     
         

     

  • OGŁOSZENIE


    Obiady na WRZESIEŃ 2014 R. można wykupić w stołówce szkolnej:

    •    poniedziałek (01.09.2014r.)      od 9.00 do 12.00

    •    wtorek, środa (02,03.09.2014r.)     od 7.30 do 14.00

    Cena obiadu wynosi:
    Uczeń:
    Zupa:              20 dni x 1 zł = 20,00 zł
    Pełen obiad:    20 dni x 3,50 zł = 70,00 zł


    Uczniowie Gimnazjum Nr 5 i III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce przy wykupywaniu obiadu proszeni są o okazanie legitymacji szkolnej.

  • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

     
    Godzina 9:00 - spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z wychowawcami w szkole.
    Godzina 9:15 - spotkanie uczniów klas II-VI z wychowawcami w szkole.
    Godzina 10:00 - Msza Święta w kościele pod wezwaniem Św. Franciszka z Asyżu dla całej społeczności szkolnej.

    Udział uczniów klas I we Mszy Świętej wraz z rodzicami.

    Po Mszy Świętej uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
    dla uczniów klas pierwszych w sali gimnastycznej,
    a następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

  • Ostrołęka, dn. 11.08.2014 r.

    Ogłoszenie!

                Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zwołuje zebranie Rady Pedagogicznej:

    1. w dniu 26 sierpnia 2014 roku (wtorek) o godzinie 10:00 Rada szkoleniowa,
        2. w dniu 28 sierpnia 2014 roku (czwartek) o godzinie 10:00 Rada podsumowująca i przydział czynności.

    Dyrektor Szkoły

    Grażyna Krystyna Mierzejewska

ONLINE

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres:

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce

07-410 Ostrołęka ul. Ks. Franciszka Blachnickiego 16

Telefon: (029) 760 25 89, (029) 760 36 90

REGON: 550028478

Faks: (029) 760 25 89 

E-mail: sp.10@wp.pl

Strona internetowa: www.sp10.ostroleka.edu.pl