"MŁODZIEŻ I DZIECI SĄ ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA,

SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ NARODU I KOŚCIOŁA,

ALE SĄ NIĄ W OPARCIU O RODZINĘ,

O SZKOŁĘ, O KOŚCIÓŁ, O CAŁY NARÓD..."

Św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 10

im. Jana Pawła II w Ostrołęce

W celu otwarcia całej zawartości strony (w szczególności plików PDF), zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarek Internet Explorer lub Mozilla Firefox (pobierz Mozilla )

do notatki 2-1

Wraz ze wszystkimi świetlikami włączyliśmy się w różne działania celebrujące 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wykonaliśmy szereg prac plastyczno-technicznych m.in. kotyliony, flagi, godło Polski. Pomogliśmy w dekoracji korytarza oraz wykonaliśmy tablicę dekoracyjną w sali świetlicowej. Nauczyliśmy się całego hymnu i słuchaliśmy pieśni patriotycznych. Dużo rozmawialiśmy o historii naszego kraju. Zorganizowaliśmy międzyszkolny konkursy plastyczny dla świetlic szkolnych p.n. "POLSKA W OCZACH DZIECKA". Włączyliśmy się także do Międzynarodowego Projektu "Piękna nasza Polska cała".

do notatki 2

ONLINE

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres:

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce

07-410 Ostrołęka ul. Ks. Franciszka Blachnickiego 16

Telefon: (029) 760 25 89, (029) 760 36 90

REGON: 550028478

Faks: (029) 760 25 89 

E-mail: sp.10@wp.pl

Strona internetowa: www.sp10.ostroleka.edu.pl