do notatki 2-1

Wraz ze wszystkimi świetlikami włączyliśmy się w różne działania celebrujące 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wykonaliśmy szereg prac plastyczno-technicznych m.in. kotyliony, flagi, godło Polski. Pomogliśmy w dekoracji korytarza oraz wykonaliśmy tablicę dekoracyjną w sali świetlicowej. Nauczyliśmy się całego hymnu i słuchaliśmy pieśni patriotycznych. Dużo rozmawialiśmy o historii naszego kraju. Zorganizowaliśmy międzyszkolny konkursy plastyczny dla świetlic szkolnych p.n. "POLSKA W OCZACH DZIECKA". Włączyliśmy się także do Międzynarodowego Projektu "Piękna nasza Polska cała".

do notatki 2